Katarzyna Giemza

lekarz dentysta

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki i chirurgii stomatologicznej.

Najważniejszy w pracy zawodowej Pani dr jest dobry kontakt z pacjentem, co daje możliwość kompleksowego, interdyscyplinarnego leczenia prowadzącego nie tylko do pięknego uśmiechu, ale i poprawy ogólnego stanu zdrowia pacjentów.
Wielbicielka holistycznego (całościowego) podejścia do każdego pacjenta i stomatologii minimalnie inwazyjnej.
Szczególnie lubiana przez najmłodszych pacjentów. Poświęca sporo czasu leczeniu dzieci. Specjalizuje się w leczeniu w gazie rozweselającym (sedacji wziewnej), co całkowicie eliminuje stres podczas wizyt. Dotyczy to zarówno dzieci jak i dorosłych pacjentów. Motywacje do pracy czerpie z satysfakcjonujących efektów leczenia powodujących wdzięczność pacjentów za odtworzoną estetykę i funkcje zębów.

Swoją przyszłość zawodowa poza stomatologia wiąże również z medycyną estetyczną – zabiegami z użyciem wypełniaczy oraz botoksu.

Prywatnie mama dwójki dzieci, uwielbia majsterkowanie- odnawia stare meble, szyje na maszynie, projektuje i pielęgnuje ogród.