Wojciech Żurek

lekarz dentysta

Lek. stom. Wojciech Żurek jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Nie spoczywa na laurach i stale pogłębia swoją wiedzę oraz umiejętności przez udział w licznych sympozjach oraz warsztatach. Jak sam mówi – nawet jeśli leczenie dentystyczne będą wykonywały cyber-roboty, to ktoś musi nimi sterować.

Certyfikaty to nie wszystko – najważniejszą cechą lekarza jest cierpliwość i współpraca z pacjentem, dlatego stara się wyeliminować ból i stres podczas leczenia. Najbardziej cieszy go, gdy pacjent podczas kolejnej wizyty mówi, że wreszcie znalazł rozwiązanie problemu, z którym nikt do tej pory sobie nie poradził. Szczególnie dużą satysfakcję czerpie z leczenia endodontycznego, uwielbia korzystać z mikroskopu stomatologicznego, zmieniając dotychczasowy pogląd swoich pacjentów na leczenie kanałowe zębów. Dodatkowo upiększa uśmiechy pacjentów poprzez wykonywanie licówek, koron oraz mostów porcelanowych. Zindywidualizowane podejście do każdego pacjenta powoduje, że uzyskane efekty dają pełną satysfakcję z podjętego leczenia.

Jedyny moment, w którym pozwala sobie na lekką utratę kontroli, to czas wolny i ulubione sporty: jazda rowerem i narciarstwo. Sam sądzi, że jeżeli nie wybrałby pracy jako dentysta to zostałby pilotem sportowego samolotu!