o nas

Dlaczego warto wybrać nas?

Royal Dental Clinic to miejsce, które powstało na mapie Radomia z chęci otoczenia kompleksową opieką stomatologiczną pacjentów w sposób dla nich dostępny i pozwalający w pełni dbać i kontrolować swój uśmiech. Z takim przekonaniem, oraz w oparciu o wiedzę i doświadczenie, klinika zarządzana jest przez lek. dent. Wojciecha Żurek, który czuwa nad całością obsługi i leczeniem swoich pacjentów. Wspierany jest w dążeniu do perfekcji przez wyselekcjonowanych lekarzy, których grono sukcesywnie ulega powiększeniu.

Lekarze

Wojciech Żurek

lekarz dentysta

Katarzyna Giemza

lekarz dentysta

Aleksander Szczepanowski

lekarz ortodonta

Kamila Zdrzalik

lekarz dentysta

Higienistka stomatologiczna

Małgorzata Klepacz

higienistka
stomatologiczna

Asystentki stomatologiczne

Aneta Piskorz

asystentka
stomatologiczna

Marta Partyka

asystentka
stomatologiczna

Rejestratorki medyczne

Edyta Murawska

rejestratorka
medyczna

Katarzyna Ulawska

rejestratorka
medyczna

Zespół uzupełniają zawsze miłe i pomocne asystentki stomatologiczne oraz rejestratorki medyczne. O blask i biel zębów pacjentów dba wykwalifikowana higienistka stomatologiczna, która swoją pracę zawodową łączy z pracą dydaktyczną przygotowując do zawodu nowe higienistki.

Klinika została zaprojektowana według standardów profesjonalnej obsługi pacjentów. Do dyspozycji znajdują się trzy w pełni wyposażone gabinety oraz pracowania radiologiczna, co w połączeniu z obecnością lekarzy różnej specjalności pozwala świadczyć pełen kompleksowy zakres usług stomatologicznych. Klinika znajduje się na parterze budynku i jest w pełni przystosowana do potrzeb niepełnosprawnych.

Motto przewodnie naszej kliniki brzmi, że najważniejszy jest pacjent. Dlatego w Royal Dental Clinic każdy czuje się wyjątkowo.