o nas

Dlaczego warto wybrać nas?

Royal Dental Clinic to miejsce, które powstało na mapie Radomia z chęci otoczenia kompleksową opieką stomatologiczną pacjentów w sposób dla nich dostępny i pozwalający w pełni dbać i kontrolować swój uśmiech. Z takim przekonaniem, oraz w oparciu o wiedzę i doświadczenie, klinika zarządzana jest przez lek. dent. Wojciecha Żurek, który czuwa nad całością obsługi i leczeniem swoich pacjentów. Wspierany jest w dążeniu do perfekcji przez wyselekcjonowanych lekarzy, których grono sukcesywnie ulega powiększeniu.

Lekarze

Wojciech Żurek

lekarz dentysta

Aleksander Szczepanowski

lekarz ortodonta

Joanna Sygocka

Joanna_Sygocka

lekarz dentysta

Higienistka stomatologiczna

Małgorzata Klepacz

higienistka
stomatologiczna

Zespół uzupełniają zawsze miłe i pomocne asystentki stomatologiczne oraz rejestratorki medyczne. O blask i biel zębów pacjentów dba wykwalifikowana higienistka stomatologiczna, która swoją pracę zawodową łączy z pracą dydaktyczną przygotowując do zawodu nowe higienistki.

Klinika została zaprojektowana według standardów profesjonalnej obsługi pacjentów. Do dyspozycji znajdują się trzy w pełni wyposażone gabinety oraz pracowania radiologiczna, co w połączeniu z obecnością lekarzy różnej specjalności pozwala świadczyć pełen kompleksowy zakres usług stomatologicznych. Klinika znajduje się na parterze budynku i jest w pełni przystosowana do potrzeb niepełnosprawnych.

Motto przewodnie naszej kliniki brzmi, że najważniejszy jest pacjent. Dlatego w Royal Dental Clinic każdy czuje się wyjątkowo.